X
تبلیغات
رایتل

پزشکان یک خانواده اند

اسید پاشی; قربانی: رییس بیمارستان; متهم: یک پزشک !!

سردار حسین ساجدی نیا در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به اسیدپاشی به صورت رئیس بیمارستان ضیائیان تهران اظهار داشت: در ساعت 21 امشب دکتر انوری رئیس بیمارستان ضیائیان تهران در هنگام مراجعت به منزل خود در حوالی میدان ونک مورد اسیدپاشی قرار گرفت.

وی ادامه داد: این حادثه زمانی رخ داد که دکتر انوری درحال پیاده شدن از خودروی خود بود که توسط دو راکب یک موتورسیکلت مورد اسیدپاشی قرار گرفت.

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: متاسفانه در جریان این حادثه وی از ناحیه دو چشم آسیب دید که پس از این ماجرا بلافاصله به یکی از بیمارستان‌ها منتقل شد.

ساجدی نیا در پایان خاطرنشان کرد: بر همین اساس پلیس تهران بزرگ بررسی موضوع و دستگیری اسیدپاشان را در دستور کار خود قرار داد و یک تیم ویژه برای پیگیری موضوع وارد عمل شده است. 

دستگیری عاملان

ایسنا:  رییس پلیس تهران بزرگ از دستگیری دوعامل اسیدپاشی به رییس بیمارستان ضیاییان تهران خبر داد.

سردار حسین ساجدی نیا در این باره گفت: پس از این حادثه که در ساعت ۲۱ شنبه شب رخ داد، بلافاصله تیمی از ماموران پلیس رسیدگی به این حادثه را به شکل ویژه آغاز کزده و با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی ظرف مدت ۱۲ ساعت به سرنخ هایی از عاملان این حادثه رسیده و آنان را شناسایی کردند.

ساجدی نیا با بیان اینکه ساعاتی پیش دو متهم پس از گذشت ۲۴ ساعت از حادثه در جریان دو عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند، گفت: دو متهم دستگیر شده در جریان تحقیقات اولیه انگیزه خود از انجام این کار را موضوعات و مسایل صنفی اعلام کردند.

رییس پلیس تهران بزرگ اضافه کرد: برابر بررسی های به عمل آمده مشخص شد که عامل این حادثه خود نیز پزشک بوده و متهم دوم نیز یک دانشجو بوده است.

ظاهرا پزشک مربوطه قبلا از هیات علمی اخراج گردیده بود.