X
تبلیغات
رایتل

پزشکان یک خانواده اند

رونمایی یکی دیگر از زیرساختهای آماده ; شاهکار نرم افزاری!!

اخیرا نرم افزاری که بدان وسیله پزشکان خانواده آمار ماهانه ثبت نام شدگان خود را استخراج میکنند , تغییر کرده است. در اولین قدم بعد از تلاش چند ساعته برای باز نمودن آن , با محیطی روبرو میشوید که باید با حدس و گمان پیش بروید و البته اگر خوش شانس باشید شاید به صفحه مورد نظر و لیست اسامی خود وارد شوید. اما این همه ماجرا نیست .با کمال شگفتی افراد ثبت نامی شما غیب شده اند . این کاهش تعداد گاهی تا 1000 نفر هم در مورد برخی همکاران میرسد. این امر باعث سردرگمی پزشکان و البته خود کارمندان ستاد اجرایی شده است.در پاسخ برخی پزشکان گفته شده فعلا این ماه را به همین صورت بگذرانید تا بعد! 

کفتنی است این اولین بار نیست که این اتفاق میافتد . چند ماهه اول طرح بعد از تغییرات نرم افزاری نیز یک مرتبه دیگر این اتفاق افتاد که البته چون به صورت محدود بود , مسئولان مربوطه به کلی منکر موضوع شدند. در آن زمان پزشکانی که مشکل مربوطه را داشتند , مجبور به وارد کردن مجدد اسامی در سامانه گردیدند. 

راهنمایی : همکاران عزیز بعد از ورود به سایت برای یافتن اسامی و گرفتن پرینت بهتر است حتی بر نقاط خالی! کلیک کنند شاید فرجی شود! 

نظر خانواده: 

- دوستان عزیز یه سری به سایت جدید معرفی شده توسط دانشگاه واسه پرینت گرفتن تعداد بیماران ( www.fpreport.iehs.ir ) بزنید و شاهکارهای اون رو تماشا کنید ! ( البته اگه موفق شدید سایت رو باز کنید و بعدش از محتویاتش سردرآوردین و تونستید به لیست پزشکان و بیماران تحت پوشش خودتون برسید !!!! )
تو لیستی که ما تونستیم باز کنیم ( مربوط به یکی از شهرای نزدیک شیراز ) ، اولاً تعداد بیماران هر پزشک حداقل 40-50تا با تعداد اصلی فرق میکرد و عملاً تعدادی از بیماران هر پزشک رو کم کرده بودند .
ثانیاً اسم یکی از پزشکان اصلاً توی لیست وجود نداشت و همکار عزیزمون رو کاملا shift delete کرده بودند .
ثالثاً یکی از همکارانی که 3ماهه انصراف داده و دیگه مریض نمیبینه ، هنوز توی لیست هست و حدود 500تا مریض هم داره خوش به حالش ...
بقیه اش رو هم خودتون کشف کنید