X
تبلیغات
رایتل

پزشکان یک خانواده اند

کلید واژه سیل ; گایدلاین نظر سنجی طرح پزشک خانواده

سلام . دوستان به دوره آمادگی برای نظر سنجی خوش آمدید. از آنجا که  IQ همه بالاست , کلاس کنکور از راه دور ما هم چندان طولانی نخواهد بود. اول از همه در شب نظر سنجی اصلا دلهره نداشته باشید بعد از خوردن یک شام سنگین ! اصلا لازم نیست زود بخوابید تا ساعت 2 شب ضمن خوردن تنقلات  , تلویزیون تماشا کنید و خوش باشید. آخه از کجا معلوم شاید طراحان نظرسنجی هم در همین شرایط سوالات و گزینه ها را طرح کرده اند!  آخرشب خودکاری هم اگر دم دست داشتید , برای فردا آماده کنید اگر هم نبود اصلا دلشوره نداشته باشید فردا خودش جور میشود. روز نظرسنجی هم اصلا جوگیر نشوید اصلا برای آقایان مهم نیست شما چه پاسخی میدهید نهایتا هر کس کار خود را میکند . پس فقط برای راحتی وجدانتان نظر بدهید. 

اما نکته کلیدی و کنکوری : یادتان هست در ابتدای طرح ریاست محترم دانشگاه از آن به سیل یاد کردند خب کافی است در نظرسنجی هرجا از طرح پزشک خانواده یاد شده آن را به سیل تغییر دهیم آن وقت به راحتی میتوان در باره آن نظر داد .به مثالهای زیر توجه کنید:  

نظرتان درباره کلیات طرح چیست؟ بخوانید :  نظرتان در باره کلیات سیل چیست؟  

نظرتان درباره ادامه طرح چیست؟ بخوانید :  نظرتان درباره ادامه سیل چیست؟ 

نظرتان درباره فراگیر شدن طرح چیست؟ بخوانید: نظرتان درباره فراگیر شدن سیل چیست؟ 

اگر از فواید طرح خواسته بودند         بخوانید:  فواید سیل چیست؟ 

این از سوالات اما پاسخها . ممکن است با این سوالات جدید , پاسخ مناسب را نیابید این هم آسان است . زمانی یکی از شرکت های تجهیزات پزشکی از پزشکان در مورد عملکرد و خدمات خود نظر خواسته بود و یکی از پزشکان با ذوق که از آن شرکت دلخوری داشت , پاسخها را به این ترتیب اصلاح نموده بود : هر جا سوالات نظرسنجی گزینه مناسب نداشت , گزینه های متوسط , خوب و عالی را به بد , خیلی بد و خیلی خیلی بد تغییر داده بود .                                                                موفق باشید. 

نظر خانواده: 

-- با سلام
ینده یک سوال دارم :
درج نام انجمن پزشکان عمومی فارس بر بالای این نظرسنجی به چه مناسبت و به چه معنایی بود ؟
مگر نه اینکه انجمن موضع خود را عملاً اعلام داشته و نوکر جیره خوار دانشگاه و پزشک خانواده شده است ؟؟؟
پس به چه حقی و با چه توجیهی ، خودش را نماینده ی پزشکان عمومی فارس میداند و نام خود را بر بالای فرم نظرسنجی درج میکند ؟
آیا این دوستان صحبتهای چند ماه قبل ریاست دانشگاه که آنان را غیرقانونی و فاقد رسمیت خواند فراموش کرده اند ؟؟؟
براستی اعضای انجمن پزشکان عمومی فارس با چه حقی و با کدام رای گیری ، خود را نماینده ی تام الاختیار پزشکان فارس میدانند و در زیر لفافه ی این عنوان ، به پزشکان فارس خیانت میکنند ؟؟؟
دیری نمی پاید که دست این دوستان برای همگان رو خواهد شد و چهره ی مزورانه ی ایشان را همگان خواهند دید !!!

زمستان خواهد رفت و روسیاهی بر زغال خواهد ماند !!!