X
تبلیغات
رایتل

پزشکان یک خانواده اند

مراقبت در منزل ; وظیفه آینده , هر دم از این باغ بری میرسد !

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از اختصاص وقت بیشتری از طرف پزشکان خانواده به سالمندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار وب دا در روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، دکتر محمدهادی ایمانیه با حضور در مراسم بزرگداشت سالمندان افزود: با توجه به اینکه برنامه پزشک خانواده در استان فارس در حال اجرا می باشد طی یک سری کارگاه های آموزشی چگونگی مراقبت از سالمند به پزشکان فعال در این برنامه آموزش داده می شود که تا آخر امسال به پایان خواهد رسید.

وی اظهار داشت : پس از تکمیل این کارگاه ها از پزشکان خانواده انتظار داریم که وقت بیشتری را به سالمندان تحت پوشش خود اختصاص دهند به گونه ای که حتی برای مراقبت به منازل !!! آنها مراجعه نمایند.

دکتر ایمانیه بیان کرد : بنابراین می توان گفت که از برکت !! اجرای پزشک خانواده شهری در فارس ، خدمات ویژه ای به سالمندان ارایه می شود زیرا برای افراد 60 سال و بالاتر نیز ضریب ویژه ای !!! در پزشک خانواده در نظر گرفته شده که امیدواریم !!!! این ضریب از طرف بیمه ها نیز تامین شود. 

نظر خانواده: 

-- تا سلام:اینکه درخت پر بار ریاست محترم ... اگر اراده کند شبانه روز و تدون تعطیلی بار خواهد داد که جای تعجب ندارد ولی اگر دقت کنید کشف خواهید کرد که دهن فعال ایشان به ما پزشکان خانواده چه نکات دقیقی را یاداور میشوند دقت فرمایید "حتی برای مراقبت به منازل انها مراجعه نمایند"ریاست محترم میدانسته اند که سالمندان عزیز نه یک منزل بلکه چند منزل در اختیار خود داشته که از فعل جمع برای انها استفاده کرده اندو برای انکه سالمند توسط پزشک خانواده "میس" نشوداول به منزل خود سالمند بعد به منزل پدری بعد به منزل پسر سالمند مراجعه شود اگر سالمند مورد نظر از جنس زن باشد باید بر سر راههای مواصلاتی ایشان به خانه دختر نیز کمین کرد باید همین جور که در حال مراقبت هستیم یادمان به ترفند" کدوی قلقله زن " باشد نکند سالمند تحت مراقبت ما در کدو باشد ذکاوت حکم میکند از کدو بپرسیم ( کدوی قلقله زن ندیدی یک پیر زن) اگه گفت والا ندیدم بلا ندیدم خودشه بگیرینش و مراقبش باشید چرا که یک ضریب ویژه هم برای کشف در کدو در انتظار ماست به هر جال سالمندان گروه عجیب غریبی هستند و باید به خوبی مراقب انها باشیم وبهمین دلیل نبایستی از سخنان .... به سادگی گدشت. پایدار باشید 

-- با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسوولین زحمتکش طرح پزشک خانواده !
درخواست بنده این است که در صورت امکان، برکت و موهبت مراقبت در منزل از عمه ....... را به اینجانب بسپارید.
با تشکر
مدیونید اگر این نظر را منتشر نکنید! ( gp : ببخشید , با کمی خودسانسوری منتشر کردیم)